درباره ما

داراب آنلاین، حاصل تلاش گروهی از جوانان شهر امام حسن مجتبی (ع) است که با هدف یاری به جریان اطلاع رسانی آزاد، راه اندازی شده است. این وب سایت با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

داراب آنلاین ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نیست، هرچند که در جریان مسایل سیاسی روز ایران، فعالانه حضور رسانه ای خواهد داشت.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان اجتماعی، فرهنگی و سیاسی ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دستندرکاران پایگاه داراب آنلاین است.

داراب آنلاین دارای پروانه فعالیت از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد می باشد و گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی داراب آنلاین رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری (در صورت نقل یا ترجمه) و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.
سایت خبری تحلیلی داراب آنلاین در سامانه رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و دارنده گواهی کتبی فعالیت می باشد.

تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده، احتمالا منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.

همکاران داراب آنلاین پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

بهرام جعفریان پور - مدیرمسئول

 darabdoost@yahoo.com  برای ارسال مطالب مخاطبان گرامی در نظر گرفته شده است.

آدرس دفتر سایت:داراب خیابان پیروزی روبروی مبل تهران

تلفن دفتر سایت داراب آنلاین:

07153549043

تلفن تماس با خبرنگار داراب آنلاین:

09391301748

09171301748

09174555070

شماره پیامک:

50002832215