کد خبر:1505
تاریخ انتشار:۸ مرداد ۱۳۹۱

مشکلات شهرستان را برای ما بنویسید

بنا به درخواست های پی در پی مخاطبان ، سرویس جدید مشکلات مردم در سایت داراب آنلاین راه اندازی شد.

زندگی شهری و روستایی خالی از مشکل نیست، اما نکته اینجاست که بسیاری از مردم نمی‌دانند برای حل مشکلاتشان باید به کجا مراجعه کنند یا چگونه با مسئولین تماس بگیرند و حل مشکلشان را پیگیری کنند. رسانه‌ها می‌توانند و باید پل ارتباطی شما برای پیگیری مشکلاتتان باشند. از این به بعد می‌توانید با مراجعه به این صفحه مشکل خود را برای ما بنویسید تا ما آن را پیگیری کنیم و البته نکات زیر را فراموش نکنید:

1- خواهشمندیم از ارسال مشکلات کلی مانند گرانی و...خودداری کنید زیرا این بخش مسئول انعکاس مشکلات کاملا مشخص، جزئی و عینی است. به خاطر داشته باشید که مشکلتان را خلاصه و واضح بنویسید و از نوشتن استدلال و تحلیل شخصی خودداری کنید.

2- مشخصات شخصی شما (مانند نام، تلفن، آدرس و ایمیل) امانت محسوب می شود و لذا از متن ارسالی حذف و سپس منتشر می‌شود، مگر اینکه تصریح کرده باشید انتشار مشخصات بلامانع است.

3- رسالت رسانه پیگیری مطالبات مردم است و تلاش دارد از طریق قدرت رسانه پاسخگویی و تعهد مسئولان را افزایش دهد اما مستحضر باشید که مسئولیت رسانه انعکاس و پیگیری مشکل است و نسبت به حل آن نمی تواند متعهد باشد.

4- توجه داشته باشید که داراب آنلاین نوشته های حاوی توهین را منتشر و پیگیری نخواهد کرد.

راه های بیان مشکلات توسط مخاطبان:

در انتهای همین صفحه می توانید مشکل مورد نظر خود را جهت پیگیری توسط داراب آنلاین ارسال کنید.

همچنین با ارسال پیامک  به شماره 09391301748، ارسال فکس به: 6263120-0732 و یا از طریق بخش ارتباط با ما می توانید مشکلات خود را ارسال فرمایید.

اخبار مرتبط

نظرات