کد خبر:3231
تاریخ انتشار:۲۱ بهمن ۱۳۹۱

برگزاری مسابقات کشتی آزاد نوجوانان در جنت شهر

در پایان تیم جنت شهر فارس با 126 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد ، تیم کرمان با 92 امتیاز دوم شد و تیم های کهکیلویه و بویر احمد با 46 امتیاز و بوشهر با 43 امتیاز مشترکاً سوم شدند .

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین در این مسابقات 110 کشتی گیر در قالب 6 تیم از استانهای فارس، کهکیلویه و بویر احمد، کرمان، بوشهر، خوزستان و هرمزگان به مدت 2 روز در سالن شهدای جنت شهر با هم به رقابت پرداختند.

محمد رضا رحیمی سرپرست فنی این مسابقات گفت : مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جنت شهر در 10 وزن برگزار شد که در پایان تیم جنت شهر فارس با 126 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد ، تیم کرمان با 92 امتیاز دوم شد و تیم های کهکیلویه و بویر احمد با 46 امتیاز و بوشهر با 43 امتیاز مشترکاً سوم شدند .
محمد سینا داوودی از کرمان در 42 کیلوگرم، سجاد چهره خانی از کهکیلویه و بویر احمد در 46 کیلو، فرشاد دشتیان از جنت شهر در 50 کیلو، محمد حسین زنگی آبادی از کرمان در 54 کیلو و حسین حقیقت از جنت شهر فارس در 58 کیلو موفق شدند مقام های برتر انفرادی را از آن خود کنند.
همچنین مجتبی قنبری از کرمان در 62 کیلوگرم، سامان فرمانی از جنت شهر فارس در 69 کیلو، امیر هادی طاهری از کرمان در 76 کیلو، رضا هاشمی از هرمزگان در 85 کیلو و امین عرب از کرمان در مثبت 85 کیلو موفق به کسب مقام اول هر وزن شدند.
گفتنی است تیم هرمزگان بعنوان تیم اخلاق این مسابقات انتخاب شد و این مسابقات برای نخستین بار در جنت شهر برگزار شده است.

اخبار مرتبط

نظرات