کد خبر:3239
تاریخ انتشار:۲۱ بهمن ۱۳۹۱

بزرگترین مرغداری جنوب وشرق فارس در بخش جنت+تصاویر

مرغداری 170 هزار قطعه ای خضرایی بعنوان بزرگترین مرغداری جنوب وشرق فارس با هزینه ی 40 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی ساخته شده است و سالانه بیش از یک میلیون قطعه مرغ پرورش می دهد .

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین مرغداری 170 هزار قطعه ای گوشتی، کارخانه سورتینگ و بسته بندی مرکبات، زیر گذر ارتباطی جنت شهر به شهرک جوادالائمه و مسکن مهر، ساختمان حوزه مقاومت بسیج شهید چمران جنت شهر و پایگاه مقاومت امام موسی کاظم شهرک غدیر نوایگان ، ساماندهی میدان امام حسین (ع) جنت شهر و مسکن مددجوی کمیته امداد امام خمینی  (ره) در روستای رمبه از طرح های افتتاح شده روز پنج شنبه در بخش جنت داراب است .

 


مرغداری 170 هزار قطعه ای خضرایی بعنوان بزرگترین مرغداری جنوب وشرق فارس با هزینه ی 40 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی ساخته شده است و سالانه بیش از یک میلیون قطعه مرغ پرورش می دهد .
13 میلیارد ریال از هزینه ساخت این مرغداری از محل تسهیلات بانکی تامین شده است.
این مرغداری برای 40 نفر اشتغالزایی دارد.

سورت و بسته بندی سالانه 5 هزار تن مرکبات

کارخانه سورتینگ و بسته بندی مرکبات معروفی در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع و هزینه ی 3 میلیارد و 800 میلیون ریال توسط بخش خصوصی ساخته شده و سالانه 5 هزار تن مرکبات را سورت و بسته بندی می کند.
زیر گذر ارتباطی جنت شهر به شهرک جوادالائمه و مسکن مهر با همکاری اداره راه و شهرسازی داراب و شهرداری جنت شهر ساخته شده است .
برای ساخت این زیر گذر6 میلیارد ریال هزینه شده که 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری و 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات را و شهرسازی تامین شده است .

 


ساختمان حوزه مقاومت بسیج شهید چمران جنت شهر در زمینی به مساحت 4 هکتار با زیر بنای 350 متر مربع و اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات سپاه فجر فارس ساخته شده است .
پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم و حضرت خدیجه شهرک غدیر نوایگان با زیر بنای 100 متر مربع و اعتبار20 ریال از محل اعتبارات سپاه فجر فارس و مشارکت مردم ساخته شده است .

 


این پایگاه مقاومت در مسجد روستا ساخته شده و70 میلیون ریال از هزینه ی ساخت آن از محل مشارکت های مردمی تامین شده است.
مسکن مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در روستای رمبه با زیربنای 80 متر مربع و اعتبار 200 میلیون ریال از محل اعتبارات کمیته امداد و مشارکت خیری ساخته شده است .

 

اخبار مرتبط:

(تصاویر) افتتاح 7 طرح عمرانی در بخش جنت

اخبار مرتبط

نظرات