کد خبر:3359
تاریخ انتشار:۲ اسفند ۱۳۹۱

سرپرست بخشداری جنت معرفی شد

اکنون هر چهار بخش داراب دارای بخشدار است و باید همه دست در دست هم برای توسعه شهرستان داراب تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، ظهر امروز در شورای اداری داراب که با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس،‌ فرماندار، امام جمعه و مسئولین داراب در سالن میلاد جنت شهر برگزار شد غلامعباس نجفی بعنوان سرپرست بخشداری جنت معرفی و از زحمات یکساله امراله رئیسی بخشدار سابق قدردانی شد.
فرماندار داراب در این مراسم گفت : قبل از 22 بهمن امسال دشمن تصور می کرد با فشار ها و تحریم ها مردم ایران نسبت به انقلاب و نظام مایوس و سرخورده شده اند اما مردم ، وفاداری و پیوند ناگسستنی خود را با نظام و ولایت را به نمایش گذاشته و دشمن نا امید را مایوس کردند.

 


کرامت قاسمی افزود : خدمت به مردمی که تمامی فشارها و ناملایمات را تحمل کرده و در مقابل چشم دشمنان ایران اسلامی اتحاد و همبستگی و پایبندی به نظام را به نمایش گذاشته اند عبادت و توفیقی بسیار بزرگ است که نصیب مسئولین نظام جمهوری اسلامی شده است.
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس در ادامه ی این مراسم گفت: هم اکنون ما از نظر پیشرفت ، توسعه، آزادی و آزادی خواهی  در بهترین نقطه هستیم و تمامی ملتهای اسلامی بیداری خود را از انقلاب ما تاثیر گرفته اند.

 

 


یحیی صادقی با بیان اینکه با اتکال به خدا ملت و کشور ایران از سختی ها عبور خواهد کرد افزود : اکنون هر چهار بخش داراب دارای بخشدار است و باید همه دست در دست هم برای توسعه شهرستان داراب تلاش کنیم.
رئیسی بخشدار سابق جنت هم تمامی پیشرفت ها و اقدامات صورت گرفته در بخش جنت را مرهون همدلی مردم و مسئولین دانست و افزود : تمامی این تلاشا به برکت خون پاک شهداست.
نجفی سرپرست بخشداری جنت نیز از حسن نظر مردم و مسئولین در انتخاب وی بعنوان خدمتگذار مردم در بخشداری تشکر کرد و افزود : تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم بخش جنت به کار می گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات