کد خبر:3468
تاریخ انتشار:۱۱ اسفند ۱۳۹۱

امام جمعه جدید جنت شهر معرفی شد

نماز جمعه محور حرکت معنوی مردم محسوب می شود و پایگاهی است که در آن توطئه ها و نقشه های دشمنان با روشنگری هایی که توسط خطیب جمعه انجام می گیرد خنثی می شود.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، حجت الاسلام محمد رضا خسروی صبح امروز پس از استقبال مردم و مسئولین جنت شهر در گلزار شهدای این  شهر حضور یافت و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و عطر افشانی قبور مطهر شهدا در جلسه شورای اداری بخش جنت شرکت کرد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه امروز جنت شهر گفت: نماز جمعه نمایش گوشه ای از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام و محلی برای تبیین سیاستها و دیدگاه های نظام است .
حجت الاسلام ملک مکان افزود: نماز جمعه محور حرکت معنوی مردم محسوب می شود و پایگاهی است که در آن توطئه ها و نقشه های دشمنان با روشنگری هایی که توسط خطیب جمعه انجام می گیرد خنثی می شود.
امام جمعه جدید جنت شهر در خطبه های امروز نماز این شهر توسعه کمی و ارتقاء سطح کیفی نماز جمعه و توجه به حوزه علمیه جنت شهر را از اولویت های کاری خود دانست و افزود: کار امام جمعه و اولویت اول امام جمعه در یک شهر حفظ وحدت، همدلی، همبستگی و همزبانی مردم و مسئولین است .
فرماندار داراب هم در این مراسم خواستار راه اندازی نماز جمعه در شهر های دوبرجی و فدامی بخش فورگ داراب شد و افزود: نماز جمعه آیینی  است که سطح آگاهی و بینش آحاد جامعه  را در مباحث عبادی ، اعتقادی ، سیاسی و اجتماعی افزایش می دهد.

اخبار مرتبط

نظرات