کد خبر:3902
تاریخ انتشار:۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۲

درد دل/مردم داراب را دریابید

عدم رفع مشکلات کوچک، بی اعتمادی های بزرگ را سبب می شوند

عدم رفع مشکلات کوچک ، بی اعتمادی های بزرگ را سبب می شوند و بسیار پسندیده است که مسئولین شهرستان داراب فکری جدی برای این موضوع نمایند و با برگزاری جلسات تعامل و ایجاد پل های ارتباطی صحیح بین ادارات مزبور به فکر رفع مشکلات مردم باشند.

از قدیم و ندیم گفتن: "هر شکایت ، یک هدیه است" اما در دارابِ امروز متاسفانه آنچه در حال عرف شدن است " عبور از مشکلات و شکایات روزمره مردم داراب است" . آنچه مردم داراب اکنون در جستجوی آن هستند دلسوزیِ مسئولین امر است که در سایه عدم پاسخگویی های مناسب و در خور ، در حال فراموشی است.

عزیزانِ خواننده ، متاسفانه برای چندمین بار است که این موضوع در رسانه های محلی و مجازی مطرح می شود و ظاهراً باید مجدداً گوشزد نماییم که جمله ی " تعاملات و ارتباطات سازنده برای رفع معضلات و مشکلات مردم ، بزرگترین وظیفه مسئولین است " یک شعار نیست بلکه یک مطالبه عمومی است.

متاسفانه و متاسفانه ، برخی از مسئولین ادارات داراب برای رفع مشکلات مردم ، تعامل سازنده ندارند و نمونه آن عدم رفع مشکل توزیع چندین ماهه قبوض تلفن است که اداره مخابرات آنرا صادر می کند اما ظاهراً اداره پست شهرستان داراب-که البته آن هم دلیل دارد- زیر بار توزیع آن نمی رود و هیچ کسی هم به این موضوع بطور جدی توجه نمی کند.

بالاخره یک راه حل منطقی برای رفع این مشکل وجود دارد که باید یک نفر از مریخ بیاید و آنرا ارائه نماید.... در دفاتر امور مشترکین ، اکثر مراجعه کنندگان بخاطر قطع تلفن و جهت پرداخت قبض تلفنی که هرگز به دستشان نمی رسد بسیار شاکی هستند و صد البته می بایست یک روز را صرف رفع این مشکل نمایند و اگر کارمند باشند باید یک روز را مرخصی گرفته و نسبت به پرداخت قبض تلفن منزل خود اقدام نمایند.

در دنیای امروز ، مخابرات مهمترین وسیله ارتباطی است که با توجه به هزینه های آن نسبت به تلفن همراه کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر است اما قطع شدن تلفن منزل بدون صدور قبض و اعلام هشدارهای قبلی معضلی است که ظاهراً در حال عرف شدن است. عدم رفع مشکلات کوچک ، بی اعتمادی های بزرگ را سبب می شوند و بسیار پسندیده است که مسئولین شهرستان داراب فکری جدی برای این موضوع نمایند و با برگزاری جلسات تعامل و ایجاد پل های ارتباطی صحیح بین ادارات مزبور به فکر رفع مشکلات مردم باشند.

علیرغم مراجعات مکرر به دفاتر امور مشترکین جهت رفع قطع تلفنهای ثابت متاسفانه مجبور به مراجعه مجدد جهت اتصال آنها هستیم و حتی با پرداخت قبوض صادر شده در این دفاتر باید با مخابرات و ده ها واحد دیگر تماس گرفته تا نسبت به اتصال مجدد خط تلفن اقدام شود. این موضوع یعنی سر در گم نمودن مردم و اتلاف وقتشان...

مسئولین شهرستان داراب لطف فرموده و بطور جدی این موضوع را بررسی و نسبت به رفع آن اقدام نمایند.خواسته ای بجز رسیدگی نداریم.

ارسالی یک همشهری دارابی

رونوشت:

امام جمعه محترم شهرستان داراب جهت اطلاع

 فرماندار محترم شهرستان داراب جهت اطلاع

 اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان داراب جهت اطلاع

 ریاست محترم اداره مخابرات شهرستان داراب جهت اطلاع

 ریاست محترم اداره پست شهرستان داراب جهت اطلاع

اخبار مرتبط

نظرات