کد خبر:4644
تاریخ انتشار:۱۸ شهريور ۱۳۹۲

نامه سرگشاده جمعی از اهالی بلوار فرزانگان به رئیس شبکه بهداشت

بوی تعفن ناشی از فاضلاب، حشرات ناقل بیماری ، خطر سقوط افراد در آن و سایر عواقب و عوارض ناشی از آن می طلبد که با تدبیر مسئولین ذی ربط بویژه شورای محترم بهداشت شهرستان کانال مذکور سرپوشیده گردد و موجبات رضایت مردم فراهم آید.

چندی پیش یکی از اهالی بلوار فرزانگان به نیابت از کلیه ساکنین آن محل به دفتر نشریه همگام داراب مراجعه کرد و نامه ای با امضاء اهالی تحویل این نشریه داد و خواستار رفع اساسی مشکل آن منطقه شد.متن این نامه که به داراب آنلاین نیز ارسال شده است به شرح زیر می باشد.

باسمه تعالی

سردبیر محترم نشریه وزین همگام داراب

با سلام و تحیات، احتراماً معروض می دارد که کانال واقع در بلوار فرزانگان و روبروی مدرسه شبانه روزی امام حسن(ع) مشکلات عدیده ای از نظر بهداشتی برای ساکنین محله و حتی رهگذران و کسبه ایجاد نموده است.

بوی تعفن ناشی از فاضلاب، حشرات ناقل بیماری ، خطر سقوط افراد در آن و سایر عواقب و عوارض ناشی از آن می طلبد که با تدبیر مسئولین ذی ربط بویژه شورای محترم بهداشت شهرستان کانال مذکور سرپوشیده گردد و موجبات رضایت مردم فراهم آید که قطعاً این عمل خداپسندانه مقبول درگاه حضرت احدیت واقع خواهد شد. لذا از آن سردبیر محترم که با انعکاس اخبار و اطلاعات آئینه تمام نمای جامعه می باشید استدعا داریم این موضوع را به هر نحو ممکن به سمع و نظر مسئولین والا مقام ذی ربط برسانند.

  با سپاس فراوان جمعی از اهالی بلوار فرزانگان واقع در میدان استقلال داراب

رونوشت: سایت خبری تحلیلی داراب آنلاین

اخبار مرتبط

نظرات