کد خبر:5376
تاریخ انتشار:۲۲ بهمن ۱۳۹۲

تقدیر مسئولان فرگ از شرکت مردم در راهپیمایی+تصاویر

از خداوند متعال سلامتی همه عزیزان شرکت کننده در راهپیمایی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری وتعجیل در فرج آقا امام زمان آرزومندم.

داوود شفیعی بخشدار فورگ در گفتگو با خبرنگار افتخاری داراب آنلاین در بخش فرگ گفت: به لطف الهی بار دیگر شاهد خلق حماسه توسط ملت بزرگ،قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه بودیم. ملتی که 35 سال است، هر ساله در چنین روزی با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی(ره)،شهدا و مقام عظمای ولایت بیعت می نمایند.

شفیعی افزود: بنده برخود لازم می دانم از حضور پر شور مردم مومن ولایت مدار و همیشه در صحنه بخش فورگ و از همه اقشار و گروه ها تشکر کنم و برای همه خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی  بویژه دولتمردان دولت تدبیر و امید آرزوی توفیق روزافزون از خداوند منان مسئلت دارم.

نورالدین ارجمند شهردار شهر دوبرجی از تمامی مردم و اقشار مختلف ولایت مدار بخش فورگ و شهر دوبرجی که با حضور در راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن ماه ندای مرگ بر امریکا و لبیک یا حسین  سردادند تشکر کرد.

محمودحسین پور فرمانده حوزه رسول اکرم (ص) فورگ نیز گفت: ازحضور کلیه اقشار مردم بخصوص بسیجیان دلاور و همیشه در صحنه بخش بخاطر شرکت در راهپیمایی یوم الله22 بهمن ماه تقدیر و تشکر می نمایم.

در پایان مسعودی پور رئیس اداره آموزش و پرورش فورگ از حضور تمامی اقشار خصوصا فرهنگیان و دانش آموزان وهمچنین خبرنگاران روزنامه همگام داراب و سایت تحلیلی خبری داراب آنلاین تقدیر و تشکر نمود.

وی افزود: از خداوند متعال سلامتی همه عزیزان شرکت کننده در راهپیمایی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری وتعجیل در فرج آقا امام زمان آرزومندم و از برنامه ریزی تمامی مدیران و همچنین زحمات حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی تقدیرو تشکر می نمایم.

اخبار مرتبط

نظرات