کد خبر:5407
تاریخ انتشار:۵ اسفند ۱۳۹۲

خدمت به مردم یا جنگ قدرت مساله این است؛

آیا اعضای شورای شهر فدامی از مردم نمره قبولی می گیرند؟!

بر اساس شنیده ها شورای پنج نفره فدامی به دو گروه 3 و 2 نفره تقسیم شده اند! که هر یک گزینه های خود را دارند و به هیچ وجه حاضر به کنار آمدن با یکدیگر نیستند. ماجرا آنجا تاسف بار تر می شود که یکی از اعضای شورای شهر فدامی که از گروه سه نفر است رییس شورای شهرستان داراب هم می باشد!

داراب آنلاین – در حالی نزدیک به شش ماه از روی کار آمدن اعضای جدید شورای شهر فدامی می گذرد که این شهر همچنان بدون شهردار اداره می شود و امور اجرایی روی زمین مانده است.

مردم فدامی که از ابتدای تاسیس، خدمات دو شهردار پر تلاش و مردمی را تجربه کرده اند امروز از نبود شهردار رنج می برند و از طرق مختلف اعتراض خود را به اعضای شورا اعلام می کنند. نامه به داراب آنلاین، گلایه در شبکه های مجازی مختلف و گلایه به فرماندار و دیگر مسئولان از جمله آنها است.

اما اختلافات بیش از این ها است. بر اساس شنیده ها شورای پنج نفره فدامی به دو گروه 3 و 2 نفره تقسیم شده اند! که هر یک گزینه های خود را دارند و به هیچ وجه حاضر به کنار آمدن با یکدیگر نیستند. ماجرا آنجا تاسف بار تر می شود که یکی از اعضای شورای شهر فدامی که از گروه سه نفر است رییس شورای شهرستان داراب هم می باشد!

 اما در یک هفته اخیر نام یک گزینه بومی و یک گزینه غیر بومی روی میز شورای آمد تا شاید راه حلی باشد برای حل اختلافات 6 ماهه آقایان و جلوگیری از انحلال شورا! اما اینکه مردم فدامی تا چه حد با گزینه های پیشنهادی که نمایندگانشان در نظر دارند شهرداری این شهر را به آنها بسپارند موافق هستند یا مخالف سوالی است که جواب آنها را می شود در بین مردم این شهر جستجو کرد.

بر اساس شنیده ها یکی از گزینه ها "مشایخی" کارمند فعلی شهرداری است که تا قبل از تاسیس شهرداری دهیار منطقه بوده است و از ابتدای تاسیس در شهرداری مشغول به کار است. مشایخی بومی شهر فدامی است و سابقه کار در مجموعه وزارت کشور را دارد.

دیگر گزینه معرفی شده "احد دبیری" کارمند  دفتر پلیس +10 داراب است که به عنوان گزینه شهرداری فدامی به استانداری معرفی شده است.

اینکه چرا اعضای شورای شهر فدامی بعد از گذشت نزدیک به 6 ماه نتوانسته اند گزینه ای را برای شهرداری این شهر رو به توسعه معرفی کنند در انتخابات بعدی شوراها یکی از سوالات اساسی مردم فدامی است.

 

اخبار مرتبط

نظرات