کد خبر:5642
تاریخ انتشار:۲۳ فروردين ۱۳۹۳

استاندار فارس در فرگ:

رسیدگی به مناطق محروم خواست رییس دولت تدبیر و امید است

دولت با اعطای وام های مناسب از سرمایه گذاران صنعتی در این بخش حمایت های لازم را به عمل خواهد آورد.

به گزارش داراب آنلاین نماینده عالی دولت تدبیر و امید در فارس گفت : خواست رییس جمهور رسیدگی به مناطق محروم کشور است و مسئولان استان موظفند در این راستا تلاش  مضاعف داشته باشند.

سید محمد احمدی در جمع مردم شهر دوبرجی بخش فورگ از توابع شهرستان داراب  که با حضور نماینده شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس و برخی از مدیران کل استانی صورت گرفت اظهار داشت : یکی از برکات مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور مستمر مسئولان در میان مردم و بویژه در مناطق محروم است.

وی با بیان اینکه وضعیت اقتصادی در بخش فورگ به دلیل رونق کشاورزی بطور نسبی مطلوب است افزود : از سرمایه گذاران دعوت می کنیم تا با حضور و سرمایه گذاری در این منطقه زمینه توسعه فعالیت های صنعتی و تولیدی را در این بخش فراهم کنند.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه ایجاد ناحیه صنعتی در بخش فورگ مورد توجه مدیران استانی قرار دارد عنوان کرد : دولت با اعطای وام های مناسب از سرمایه گذاران صنعتی در این بخش حمایت های لازم را به عمل خواهد آورد.

رییس شورای توسعه و برنامه ریزی استان فارس با اشاره به برخی درخواست های معتمدین و روسای شوراهای اسلامی بخش فورگ در جهت رفع کاستی ها و مشکلات ، خاطر نشان کرد : با در نظر گرفتن اولویت ها  و ظرفیت های موجود تلاش خود را برای تحقق درخواست های مردمی به کار خواهیم گرفت.

گفتنی است استاندار فارس پیش از حضور در جمع مردم بخش فورگ با حضور در گلزار شهدای شهر دوبرجی  به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

نظرات