کد خبر:6297
تاریخ انتشار:۵ شهريور ۱۳۹۳

در چهارمین روز از هفته دولت؛

افتتاح پروژه های بخش جنت و شنیدن مشکلات مردم+تصاویر

شورای روستاهای بخش جنت در حضور معاون استاندار فارس مشکلاتی نظیر کمبود آب و فرسودگی شبکه، اصلاح جاده ها، اصلاح خط مرزی و اختصاص آب از سد رودبال، طرح هادی، برق و گاز رسانی، بهداشت و درمان و کمبود فضاهای آموزشی و ورزشی را مطرح کردند.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، صبح امروز به مناسبت هفته دولت با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و احد جمالی معاون منابع انسانی استاندار فارس چندین پروژه بخش جنت افتتاح و به بهره برداری رسید.

ابتدای صبح امروز مسئولین شهرستان پس از حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی آسفالت چند خیابان شهر جنت و ساختمان دهیاری روستای اسلام آباد را افتتاح کردند.

شنیدن مشکلات روستاها و شهر جنت از زبان شوراهای این بخش، دیگر برنامه صبح امروز بود که فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در تالار میلاد پاسخگوی مشکلات شدند.

شورای روستاهای بخش جنت در حضور معاون استاندار فارس که از ساعت 11 به جمع مسئولین اضافه شد مشکلاتی نظیر کمبود آب و فرسودگی شبکه، اصلاح جاده ها، اصلاح خط مرزی و اختصاص آب از سد رودبال، طرح هادی، برق و گاز رسانی، بهداشت و درمان و کمبود فضاهای آموزشی و ورزشی را مطرح کردند.

دولت تدبیر و امید وارث ویرانه اقتصادی است!

احد جمالی معاون استانداری فارس در این مراسم گفت: در آستانه استقرار دولت تدبیر و امید هستیم، دولتی که وارث ویرانه اقتصادی است. ما در هشت سال دولت قبل بیشترین درآمد اقتصادی و نفتی داشتیم، درآمدی که به تنهایی بیش از کل درآمدهای نفتی ایران از ابتدا تا اول این دولت بودیم.

وی افزود: دولت وارث تورم 44 درصدی بود که با توجه به تحریم های استکبار جهانی و وضعیت خاص و ویژه کشور ما با تدبیر دولت در مسائل اقتصادی امروز تورم 25 درصد می باشد. رقم فلاکت اقتصادی ما در دنیا رقم وحشتناکی بوده است.

معاون استانداری فارس گفت: افتخار می کنم که مانند شما دهاتی هستم و در جمع پر انرژی شما حضور یافتم. وقتی می بینم شما دغدغه مردم دارید انسان انرژی می گیرد.

در پایان این مراسم دو تن از خیرین جنت شهر و نوایگان با اهدای لوح سپاس تجلیل شدند. تقدیر از تلاش های سه آتش نشان جنت شهر نیز دیگر برنامه قبل از برپایی نماز جماعت بود.

بعد از ظهر امروز نیز مسئولین شهرستان آموزشگاه نواب صفوی قلعه بیابان و خانه عالم شهرک غدیر را افتتاح کردند.

 

اخبار مرتبط

نظرات