کد خبر:8276
تاریخ انتشار:۲۹ شهريور ۱۳۹۵

توسط سپاه و بسیج انجام می شود؛

برگزاری بیش از 100 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس

سرهنگ صادق زاده فرمانده سپاه داراب گفت: هفته دفاع مقدس سپاه ناحیه داراب در قسمت های مختلف بالغ بر 100 برنامه دارد که از این تعداد 28 برنامه شاخص معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین؛ به مناسبت فرارسیدن 31 شهریور نشست خبری هفته دفاع مقدس با حضور سرهنگ صادق زاده فرمانده سپاه ناحیه داراب و جمعی از خبرنگاران در پایگاه منتظران شهادت برگزارشد.

دراین مراسم سرهنگ صادق زاده فرمانده سپاه ناحیه داراب ضمن تبریک فرارسیدن عید بزرگ غدیر خم و هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور خاطرات رزمندگان و شهدای عزیز ما در 8 سال دفاع مقدس می باشد همان هشت سالی که با ایثار عزیزترین جوانان این مملکت ما توانستیم مقابل تهاجم همه جانبه دشمنان انقلاب اسلامی در شرق و غرب عالم بایستیم.

وی تاکید کرد: وظیفه همه ما است که با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا نگذاریم که این واقعه بزرگ از ذهنها و یادها فراموش شود. نباید مردم و مسئولین از این رویداد تاریخی غافل بمانند که در همین راستا سپاه ناحیه داراب برنامه های متنوع در سطح ناحیه، حوزه و پایگاه های شهرستان اعم از برادر و خواهر برگزار می کند.

صادق زاده خاطر نشان کرد: هفته دفاع مقدس سپاه ناحیه داراب در قسمت های مختلف بالغ بر 100 برنامه دارد که از این تعداد 28 برنامه شاخص معرفی شدند.

وی در پایان گفت: هفته دفاع مقدس از 31 شهریور ماه با برنامه مشترک صبحگاه نیروهای نظامی و انتظامی آغاز و با یادواره شهدای گمنام در روز چهارشنبه 7 مهر ماه پایان می یابد. گفتنی است که کانون بسیج مداحان امسال با عنوان کانون شاخص استان معرفی شده است.

اخبار مرتبط

نظرات