کد خبر:8312
تاریخ انتشار:۹ آبان ۱۳۹۵

استاندار فارس :

شمال و جنوبی شدن فارس صحت ندارد

استاندار فارس گفت: شمال و جنوبی شدن استان فارس صحت ندارد و این‌گونه صحبت‌ها دروغ‌پردازی در شبکه مجازی است.

به گزارش داراب آنلاین، محمدعلی افشانی در گفت‌وگو با مهر، با اشاره به اینکه برخی در فضای مجازی به دنبال از بین بردن آرامش در فارس هستند، تأکید کرد: اولویت امروز ما در استان فارس اتحاد و همدلی برای رسیدن به توسعه و پیشرفت استان است.

وی ادامه داد: اگر خواهان رسیدن به موفقیت هستیم تنها راه اتحاد و تلاش است و اینکه برخی از افراد موضوع تقسیم شدن فارس را مطرح می‌کنند دروغی بزرگ است.

استاندار فارس با اشاره به اینکه آرامش امروز فارس نتیجه همدلی است، گفت: امروز استان فارس در بسیاری از مباحث دارای رتبه‌های برتر کشور است به همین دلیل باید همگان تنها به فکر پیشرفت باشند.

افشانی تصریح کرد: هیچ‌گونه صحبتی در خصوص تقسیم شدن استان فارس مطرح نیست و مردم نباید به این‌گونه مباحث گوش دهند.

وی با اشاره به اینکه جامعه برای رسیدن به موفقیت به امید احتیاج دارد، گفت: متاسفانه برخی به دنبال از بین بردن روحیه امید در جامعه هستند در حالیکه دولت طی سه سال گذشته با فعالیت های مختلف توانسته وضعیت را ساماندهی کند.

اخبار مرتبط

نظرات
 • ناشناس

  • ۱۳۹۵/۸/۹ ۱۲:۳۱    

  آخه مگه فارس چقدرهست که دیگه بخوان شمالی جنوبیش بکنن . به نظرمن این گونه افرادعمدا" این کارومی کنن که بین شهرهای بزرگی مثل داراب . فسا. جهرم ولار اختلاف بیندازند . مگه شهری روکه گفته بودن چی داره که بخوادمرکزاستان بشه . بهتره که این کارونکنند چون باعث اختلاف وجنگ وجدال بین این چندشهرمدعی استان می شن . یکباره بیان ایران هم شمالی جنوبیش کنن !!! درکنارهمه این صحبتهابهتره که نماینده محترم فکرفرمانداری ویژه برای داراب باشه.

  10
  0
 • ناشناس

  • ۱۳۹۵/۸/۱۱ ۱۴:۱۷    

  این شایعات رو نشر میدن که اذهان مردم رو آماده کنن که اگه یوقت همچین اتفاقی افتاد براشون عادی باشه
  مطمئنا پیگیری ها و لابی هایی داره صورت میگیره برا این امر
  و ما دارابیا خواب هستیم
  یه زمانی متوجه میشیم که یهو با خفت و خواری باید بریم مرکز استان لار یا جهرم

  5
  0
 • ناشناس

  • ۱۳۹۵/۸/۲۵ ۱۱:۳۵    

  من فکر میکنم الان بودجه کمی به داراب میدن،آخه تو استان به خیلی از شهر ها اهمیت بیشتری میدن نسبت به داراب،شاید اگه تقسیم میشد اون موقع ما شهر مهمی تو استانمون میشدیم و بودجه بیشتری هم نصیبمون میشد

  0
  0
 • محمود

  • ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۰:۲۹    

  انشاالله لارمرکزاستان بشه

  0
  0