کد خبر:8313
تاریخ انتشار:۹ آبان ۱۳۹۵

مقاله ای که پشت پرده های اصلاح خط مرزی را فاش کرد

از اینکه بی پرده و آگاهانه افشا نموده اید که فرماندار وقت شهرتان با همکاری همشهریان ذی نفوذتان در استانداری اجرای قانونی اصلاح خط مرزی را با هر وسیله ای اعم از قانونی و غیر قانونی! مسکوت گذاشته اند صمیمانه تشکر می نماییم.

جلیل سلمان؛ داراب آنلاین - برادر عزیزمان جناب آقای خبرنگار عصر مردم، ای نصیحت کننده و افشا کننده حقایق، سلام علیکم و رحمه الله و برکاته؛ از اینکه طی مقاله کوتاه خود بخشی از پشت پرده های اصلاح خط مرزی را فاش نموده اید از طرف همه مردم فهیم و شریف داراب و زرین دشت از شما بی نهایت سپاس گزاریم.اجرکم عندالله...
همچنین از نصایح مفید و عالمانه جنابعالی خطاب به آقای دکتر رضا انصاری هم قدردانی می نماییم باشد که در روزی از همین روزها ما هم نصیحت کننده نماینده شما باشیم. انشاالله...
مقاله سر تا پا احساسی و تحریک کننده شما را در عصر مردم خواندیم و از اینکه عاجزانه خواستار عدم پیگیری طرح اصلاح خط مرزی توسط نماینده شهر ما شده اید تعجب کردیم.
از اینکه می خواهید ما هم مثل شما قانون را نادیده گرفته و آنرا دور بزنیم متأسفیم و از ضعف نفس شما در برابر اجرای قانون نگرانیم چرا که بواسطه تاریخ هفت هزار ساله شهرمان از کودکی آموخته ایم که پیرو قانون باشیم و فصل الخطاب ما همان قانونی است که اجرای آن مدتهاست در پیچ و تاب نفوذ مدعیان قانون و کارگزاران دولتی و ذینفعان این ماجرا در اُستانداری روی زمین مانده است.
متعجبیم که در طول سالهای گذشته مسوولان شهرتان چرا حتی یک برگ از مستندات قانونی مورد ادعای خود را به نشریات و رسانه های تحت امرشان حواله نکرده اند تا همشهریان ما نیز آنها را مشاهده نمایند و دست از پیگیری این موضوع بردارند در حالیکه مستندات قانونی ما حاکی از گزارشی دویست صفحه ای می باشد که در آن همه چیز به روشنی و شفافیت لازم بیان شده است.
از اینکه بی پرده و آگاهانه افشا نموده اید که فرماندار وقت شهرتان با همکاری همشهریان ذی نفوذتان در استانداری اجرای قانونی اصلاح خط مرزی را با هر وسیله ای اعم از قانونی و غیر قانونی! مسکوت گذاشته اند صمیمانه تشکر می نماییم.

بدون تردید نویسنده این مقاله(سد رودبال جزو لاینفک استهبان است) و انتشار دهنده آن(نشریه عصر مردم) در روز روشن و در انظار عمومی، استانداری و کارمندان آن را در مظان اتهام قرار داده اند که جرمی نابخشودنی و از لحاظ قانونی در دستگاههای قضایی کشور قابل پیگیری می باشد.
قطعاً به همان میزان که شما بر عدم اجرای قانون در مقاله خود پافشاری نموده اید ما بر اجرای صحیح قانون اصرار داشته و آنرا حق مسلم خود می دانیم و تا احقاقِ حقِ ابطال شده خود پیگیر اصلاح خط مرزی خواهیم بود.
بی گمان امروز و در آستان اندیشه بیدار و آگاه مردمان این دیار هیچ چیز به اندازه اجرای دقیق قانون  نمی تواند اعتماد ما را به قانون گذاران افزون تر و به اجرای عدالت اجتماعی خوش بین تر نماید.
ما مردم ولایت مدار شهرستانهای داراب و زرین دشت و توابع به شما و دوستانتان نصیحت می نماییم که بر مدار قانون باشید و قانون را فصل الخطاب خود قرار دهید تا مشمول این مصراع کوتاه و پر مایه نشوید:
" عرض خود می بری و زحمت ما می داری"
بدا به حال آنانکه چنین کوته بینانه اندیشیده اند که قانون در خواب است.قانون در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیدار و در هر زمان قابل اجرا می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات