کد خبر:8326
تاریخ انتشار:۷ آذر ۱۳۹۵

مدیر برق شهرستان داراب:

بدهی ۱۰ میلیارد تومانی دارابی ها به اداره برق!

اسماعیل خاتمی مدیر برق شهرستان داراب تاکید کرد: ارایه خدمات پایدار در حوزه برق ،مستلزم پرداخت بدهی برق مصرفی است.

مدیر برق شهرستان داراب در گفتگو با خبرنگار داراب آنلاین در خصوص بدهی برق مصرفی مشترکان اظهار داشت: به منظور تامین منابع مالی برای اجرای طرحها و انجام خدمات مطلوب و پایدار در حوزه برق ، بایستی مشترکان نسبت به پرداخت بدهی برق مصرفی اقدام نمایند.
خاتمی ضمن اشاره به این موضوع که در حال حاضر مشترکان برق در کلیه تعرفه ها بیش از ۱۰ میلیارد تومان بدهی دارند اضافه نمود: ادامه  روند انباشت بدهی ها ، مدیریت برق شهرستان را با چالش های جدی روبرو نموده و بایستی در این زمینه تصمیمات ویژه ای برای وصول مطالبات اتخاذ گردد.
وی ضمن تقدیر از فرماندار داراب در خصوص برگزاری منظم جلسات کمیسیون وصول مطالبات در شهرستان اظهار داشت: جلسات متعددی در این زمینه با مسوولین محترم شهرستان برگزار گردیده و لیست مشترکان بدهکار و اخطاریه های لازم نیز از طریق بخشداران و دهیاران محترم به مشترکان ارسال گردیده و تا کنون به نتیجه دلخواه نرسیده ایم و منبعد می بایست مسایل قهری را در دستورکار قرار داده و فارغ از هر گونه مسایل حاشیه ای ، برق مشترکان بدهکار قطع گردد.
مدیر برق شهرستان داراب همچنین اضافه کرد: علاوه بر پیمانکاران و تعداد زیادی از همکاران که درگیر وصول مطالبات می باشند، یک موسسه حقوقی نیز در این زمینه با مدیریت قرارداد عقد نموده که درصورت عدم پرداخت بدهی توسط مشترکان، موارد را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد نمود.
وی در پایان از تمامی مسوولینی که در زمینه وصول مطالبات با مدیریت برق همکاری می کنند به ویژه دادستان، اداره اطلاعات، فرماندهی نیروی انتظامی و بخشداران تقدیر کرد.

اخبار مرتبط

نظرات