کد خبر:8337
تاریخ انتشار:۸ دي ۱۳۹۵

انتخابات شورای خیرین تامین سلامت داراب ناتمام ماند؛ علت؛حضور افراد دعوت نشده!

انتخابات اعضای شورای خیرین تامین سلامت شهرستان داراب به دلیل تجمع تعداد زیادی از افرادی که به گفته رییس شبکه بهداشت و درمان داراب دعوت نامه نداشتند نیمه تمام ماند و به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین،صبح امروز به دعوت شبکه بهداشت و درمان شهرستان داراب قرار بود انتخابات شورای خیرین تامین سلامت شهرستان داراب راس ساعت 9 صبح برگزار شود اما بر اساس مشاهدات خبرنگار داراب آنلاین، جمعتی دو برابر ظرفیت سالن فرمانداری در محل برگزاری انتخابات شرکت کرده بودند که به گفته دکتر اسماعیلی فقط حدود 100 نفر دعوت نامه داشتند.

مجری برنامه از حاضران در جلسه خواست، افراد بدون دعوت نامه از سالن خارج شوند تا خیرین بتوانند انتخابات را برگزار کنند اما وقتی هیچ کس حاضر به خروج از سالن نشد انتخابات به زمان دیگری موکول شد.

تعداد قابل توجهی از دانش آموزان یک مدرسه نیز در بین شرکت کنندگان در انتخابات حضور داشتند که مورد اعتراض مسئولین برگزاری قرار گرفت.

شورای خیرین تامین سلامت شهرستان داراب در سال های اخیر به عنوان بالی برای سیستم بهداشت و درمان شهرستان عمل کرده و یکی از موفق ترین دوران خود را در تاریخ شهرستان داراب تجربه کرده است.

در حال حاضر آقایان مومن(رییس شورا)،ستوده(خزانه دار)، رضا معمار، اکبر سلیمی، دکتر ابراری،غلام حسین قنبرزادگان،شهاب سلیمی، غلام عسکری و خانمها پرویزی و ذوالفقار پور اعضای شورا را تشکیل می دهند.

آئین نامه اجرایی  شوراهای خیرین تامین سلامت شهرستانها از طریق لینک زیر قابل دسترسی است:

http://khayerinsalamatfars.sums.ac.ir/shor2.html

اخبار مرتبط

نظرات