کد خبر:8463
تاریخ انتشار:۹ تير ۱۳۹۶

امام جمعه داراب:

خبرنگاران را بایکوت و برایشان حکم زندان گرفتید پس چه کسی مشکلات مردم را پیگیری کند

آقایانی که بیانیه می دهید متاسفانه شما تمام خبرنگاران را بایکوت کردید. نمی گذارید اینها حرفی بزنند و بلافاصله شکایت میکنید و یه دادگاه و نیروهای امنیتی معرفی می شوند

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، حجت الاسلام صادقی امام جمعه داراب در خطبه های این هفته داراب با اشاره به خطبه های مطرح شده در نماز عید فطر گفت: نماینده داراب در بیانیه ای که صادر کردند گفته اند نباید در مورد کارهای انجام شده سیاه نمایی کرد. اقای انصاری چه کسی سیاه نمایی انجام داده. وظیفه ائمه جمعه تذکر دادن در مورد خطاها و کم کاری ها است. 
وی تاکید کرد: آقایانی که بیانیه می دهید متاسفانه شما تمام خبرنگاران را بایکوت کردید. نمی گذارید اینها حرفی بزنند و بلافاصله شکایت میکنید و یه دادگاه و نیروهای امنیتی معرفی می شوند. چه کسی غیر از خبرنگاران و ائمه جمعه باید تذکر دهند‌.
صادقی گفت: اگر من میگویم در حوزه راه مشکل داریم این بر علیه دولت است؟ آیا مشکل نداریم؟
امام جمعه داراب گفت: راه داراب جنت شهر چند ماهه بوده اما چند سال طول کشیده و اگر شرکت توان ندارد از کار را به دیگری بدهید. این برعلیه دولت است؟
‌وی با اشاره به دیگر موارد مطرح شده در نماز عید فطر گفت: با این همه پرونده قضایی در دادگستری و آمار بالای بیکاران  می گویید از صنایع تبدیلی و ایجاد اشتغال حرفی نزنیم؟
وی تاکید کرد: برای خبرنگاران بیچاره زندان و حکم قضایی فراهم کردید پس چه کسی بگوید؟ مگر نمی گفتید فرمانداری باید ویژه شود پس قول هایتان چه شد؟
وی افزود: این دولت دولت مردم است و اگر کاری شود ما صدبار میگوییم.

 

اخبار مرتبط

نظرات