کد خبر:8476
تاریخ انتشار:۱۹ تير ۱۳۹۶

فرماندار داراب:

به غیر از پتروشیمی همه پروژه های داراب فعال است/عدم تخصیص علت کندی پروژه ها

 فرماندار داراب در جلسه شورای اداری: اکثر پروژه های شهرستان داراب فعال بوده و اگر بعضی از پروژه ها با سرعت کم کار می کند مشکل از عدم تخصیص اعتبارات است.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، جلسه شورای اداری شهرستان داراب با حضور مسئولین در فرمانداری داراب برگزار شد.
عبدالرضا قاسمپور فرماندار داراب گفت: بجز پتروشیمی اکثر پروژه هایی چون درمانگاه تامین اجتماعی، خط انتقال، تصفیه خانه، کمربند غربی، بزرگراه داراب شیراز، کمربندی جنوبی و جاده داراب به جنت شهر در حال فعالیت است.
 فرماندار داراب افزود: اکثر پروژه های شهرستان داراب فعال بوده و اگر بعضی از پروژه ها با سرعت کم کار می کند مشکل از عدم تخصیص اعتبارات است.
وی در در رابطه با تکمیل ساخت ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی داراب گفت: درمانگاه تامین اجتماعی داراب تاکنون پیشرفت 60 درصدی دارد،  این پروژه به پیمانکار جدید واگذار شده است و تا دهه فجر افتتاح خواهد شد.
فرماندار داراب گفت: پروژه 30 کیلومتر بزرگراه داراب شیراز با تلاش اداره راه و شهرسازی داراب و دستگاه های مربوطه با قدرت بیشتری شروع به کار خواهد کرد.
فرماندار داراب با توجه به محوریت جلسه، پیامبر را برترین آمر به معروف و ناهی از منکر خواند و گفت: نخستین انسان دعوت کننده به نیکی حضرت آدم بوده است، بعد از آن پیامبران در جهت انجام این فریضه امر به معروف و نهی از منکر تلاش می کردند.
وی در رابطه با سخنان جضرت علی (ع) و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: هرگاه در جامعه ای امر به معروف و نهی از منکر اجرا نشود مرگ آن جامعه قطعی خواهد بود و این امر از جهاد نیز بالاتر خواند.
قاسمپور امر به معروف را احساس مسئولیت انسانها نسبت به یکدیگر خواند و ادامه داد: انسان ها اگر نسبت به یکدیگر احساس مسئولیت نداشته باشند جامعه دوام، پایداری و سلامت ندارد. زیربنای تمامی حرکات اجتماعی امر به معروف و نهی از منکر است.
وی افزود: عده ای می گویند این امر با آزادی منافات دارد، به هیچ وجه امر به معروف و نهی از منکر با آزادی منافاتی ندارد.
وی گفت:جامعه هم مثل کشتی است، اگر دیگران امر به معروف نکند و احساس مسئولیت نکند جامعه به ویرانی خواهد رفت.


 

اخبار مرتبط

نظرات