کد خبر:8478
تاریخ انتشار:۲۰ تير ۱۳۹۶

معرفی دبیر و رییس ستاد امر به معروف شهرستان داراب

طی حکمی حجت الاسلام رضا صادقی به عنوان ریس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان داراب و سرهنگ رضا صادق زاده به عنوان دبیر این ستاد معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، سرهنگ صادق زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر داراب در جلسه شورای اداری گفت: جلسه های مختلف امر به معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی در دستور کار مستمر این ستاد است.
وی همچنین از اداره های شهرستان خواست تا با این ستاد همکاری بیشتری داشته باشند.
مهدوی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس که مهمان دارابی ها بود در این جلسه گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب این واجب دینی فراموش شده است.
وی گفت: اصل هشتم قانون اساسی فراموش شده بود که سال گذشته با تصویب مجلس شورای اسلامی و قانون حمایت از  آمران به معروف و ناهیان از منکر این اصل مورد حمایت بیشتر قرار گرفت.
امام جمعه داراب نیز در سخنانی گفت: برگزاری جلسه های شورای اداری باید هر ماه در دستور کار شهرستان قرار گیرد.
حجت السلام رضا صادقی همچنین از برگزاری کامل و صحیح انتخابات تشکر کرد و گفت: تایید انتخابات نشانه این مهم است.
وی گفت: از مسولین عزیزی که استعفا داده و یا جای دیگر مشغول کار شدند، به دلیل فعالیت های چشم گیرشان در شهرستان داراب کمال تشکر را دارد.
فرماندار داراب در پایان جلسه شورای اداری گفت: بیش از 33 میلیارد تومان اعتبارات امسال شهرستان سهم نفت و گاز داراب را در رتبه اول اعتبارات استان فارس قرار داده است.
طی حکمی حجت الاسلام رضا صادقی به عنوان ریس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان داراب و سرهنگ رضا صادق زاده به عنوان دبیر این ستاد معرفی شدند.

 

اخبار مرتبط

نظرات