کد خبر:8484
تاریخ انتشار:۲۶ تير ۱۳۹۶

بازدید مدير كل زندانهاي فارس از زندان داراب 

در راستای نظارت بر حسن اجرای اقدامات در زندان ها، حیات الغیب مدیر کل زندانهای فارس، به همراه عبدالمجید کشوری معاون سلامت، اصلاح و تربیت، سرهنگ نظریان جانشین فرمانده یگان حفاظت، سجادیان رئیس بازرسی اداره کل زندانهای فارس از زندان داراب بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، در این بازدید موسوی رئیس دادگستری و خورشیدی دادستان نیز حضور داشتند ابتدا از کلیه قسمتهای زندان بازدید و پس از افتتاح باشگاه ورزشی سربازان وظیفه در جمع مددجویان حاضر و با آنان گفتگو نمودند.

مدیرکل زندان های فارس در جمع مددجویان به اهمیت انس با قرآن در بین آنان تاکید و این امر را در تغییر نگرش و پیشرفت روحی و معنوی آنان بسیار موثر دانست.
حیات الغیب همچنین در جلسه ای که با حضور موسوی رئیس دادگستری و خورشیدی دادستان و سایر کارکنان برگزار شد از تعامل خوب بین دستگاه قضایی و زندان تقدیر نمود و نقش رئیس دادگستری و دادستان در تعامل با زندان در جهت کاهش جمعیت کیفری و اشتغالزایی آنان را مطلوب و ستودنی ارزیابی کرد.
وی بیان داشت: اقدامات بسیار خوبی از قبیل ایجاد باشگاه ورزشی برای پرسنل وظیفه، بهسازی اندرزگاه ها، هواخوری ها و ورودی بندها، ایجاد سالن ملاقات حضوری، بهداشت محیط ، نظافت عمومی در زندان انجام گردیده است و از نظم و انضباط و رضایت مندی زندانیان ابراز خرسندی کرد.
دراین جلسه موسوی رئیس دادگستری و خورشیدی دادستان از زحمات حیات الغیب مدیر کل زندانهای فارس و کشوری معاون سلامت و اصلاح و تربیت با اهدای لوح سپاس قدردانی نمودند و همچنین از کارکنان خانواده های ایثارگر و شاهد توسط مدیر کل و معاون سلامت با اهداء لوح ، قدردانی شد.
 

اخبار مرتبط

نظرات