کد خبر:8543
تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی استان فارس:

توقیف 2 کانتینر با 3 میلیارد کالای قاچاق در فارس

فرمانده انتظامی استان گفت: از توقیف دو کانتینر حامل انواع لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق با ارزشی بالغ بر سه میلیارد ریال در شهرستان داراب خبر داد.

به گزارش داراب آنلاین به نقل از برنا، سردار "احمد علی گودرزی" اظهارداشت: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کسب اطلاع از تردد تعدادی کامیون تریلر حامل کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان داراب، به ویژه موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دو دستگاه کامیون مورد نظر را در محور مواصلاتی بندر عباس – داراب، متوقف و در بازرسی از آنها تعداد بسیار زیادی انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و فاقد مدارک قانونی کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در این راستا دو نفر متهم دستگیر شدند، افزود: ارزش ریالی این محموله های قاچاق بالغ بر سه میلیارد ریال برآورد شده است.
سردار گودرزی گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان " اقتصاد مقاومتی ؛ تولید و اشتغال" نامگذاری شده است، مأموران انتظامی استان فارس در راستای تحقق این شعار و مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق کالا، همه سعی و توان خود را به کار خواهند بست.

اخبار مرتبط

نظرات