کد خبر:8545
تاریخ انتشار:۲۸ مرداد ۱۳۹۶

علی یاری منتخب شورای پنجم:

تکریم ارباب رجوع اولویت شهردار جدید داراب باشد

علی یاری منتخب شورای پنجم شهر داراب تاکید کرد: با عنایت به وضعیت موجود در حوزه مدیریت شهری داراب، اعتقاد راسخ به انتخاب شهردار جدید که تکریم ارباب رجوع به عنوان اولویت ایشان باشد ، را دارم. 

ابوذر علی یاری عضو شورای شهر داراب ضمن تشکر از نقد منصفانه داراب آنلاین در خصوص انتخاب شهردار به خبرنگار ما گفت: از نظر بنده یکی از مطالبات عمومی شهروندان انتخاب شهردار داراب می باشد و اطلاع رسانی به مردم از حقوق اولیه ایشان است.

وی گفت: در جلسات اولیه ای که با منتخبین دوره پنجم در خصوص انتخاب شهردار برگزار شد آقایان  عبدالهی و بنا اعتقادشان این بود که هیچ گزینه دیگری به غیر از مهندس سلامی نژاد مناسب تصدی مسئولیت  شهرداری داراب، وجود ندارد ودرخواست داشتند که همه منتخبین بر روی نامبرده اتفاق نظر پیدا کنند.

شهردار سابق داراب ادامه داد: در جلسه مشترکی که بین اینجانب ، آقای عبدالهی و آقای بی ریا منعقد گردید جناب عبدالهی به اصرار اعتقاد داشتند که گزینه دیگری وجود ندارد و آقای بی ریا بنده را پیشنهاد نمودند و توصیه کردند که اعلام آمادگی کنم. 

وی افزود: با توجه به مراجعات متعدد شهروندان و توصیه جناب بی ریا در خصوص مسئولیت شهرداری بنده قبول و چندین بار اعلام کردم در صورت وجود گزینه های دیگر از کاندیداتوری شهرداری انصراف داده و گزینه های جدید مورد بررسی قرار گیرند.

این منتخب شورای پنجم شهر داراب تاکید کرد: با عنایت به وضعیت موجود در حوزه مدیریت شهری داراب، اعتقاد راسخ به انتخاب شهردار جدید که تکریم ارباب رجوع به عنوان اولویت ایشان باشد ، را دارم. 

وی گفت: به این موضوع ایمان دارم که تجربه 12 ساله اینجانب در مجموعه فرمانداری و شهرداری داراب ، در کنار شهردار مردم دار، که از  شاخصه شهامت و شجاعت در تصمیم گیری بهره مند بوده و با اعتماد به زیر مجموعه و نیروهای خدوم شهرداری و تقسیم مسئولیت ، اولا نسبت به تامین درآمد اقدام و ثانیا پروژه های زیر بنایی شهری را تعریف و در معرض بهره برداری شهروندان قرار دهد. 

وی در پایان گفت: جا دارد از آقایان حاج بی ریا و دکتر سیستانی که ایشان نیز اعتقاد به ایجاد تحول اساسی و استفاده از گزینه های جدیدجهت شهرداری داراب دارند ، تشکر نمایم.

اخبار مرتبط

نظرات