کد خبر:8548
تاریخ انتشار:۳۰ مرداد ۱۳۹۶

رئیس هیات ورزش های همگانی فارس در سفر به داراب:

سفیران ورزش همگانی در داراب معرفی می شوند

رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس از معرفی سفیران ورزش همگانی در شهرستان داراب به منظور اشاعه فرهنگ ورزش همگانی خبرداد.

به گزارش داراب آنلاین به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس، سیروس پاک فطرت در حاشیه سفر به شهرستان داراب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌های سفر شهرستانی بنا به ضرورت و توصیه مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و تشریح سیاست‌ها و برنامه های توسعه ورزش همگانی انجام می شود.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس یکی از اهداف سفر به شهرستان داراب را بررسی و بازدید از روند اجرایی مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی بانوان استان فارس بود که در آن حدود 100 شرکت‌کننده از شهرستان‌های مختلف استان فارس از جمله داراب، مرودشت، قیروکارزین، استهبان، خرم‌بید، آباده، سروستان، لامرد، کازرون و گراش شرکت کردند.
وی با بیان اینکه مسابقات آمادگی جسمانی بانوان قهرمانی استان فارس در راستای انتخاب تیم استان برای شرکت در مسابقات کشوری برگزار شد تصریح کرد: شهرستان داراب یکی از شهرستان‌های پیشرو در ورزش همگانی است و همواره در برگزاری برنامه‌ها همراه و همگام بوده است.
سیروس پاک‌فطرت همچنین از مجریان و مسئولان شهرستان داراب در برگزاری این دوره از مسابقات آمادگی جسمانی بانوان قدردانی کرد و گفت: امیدواریم شهرستان های دیگر نیز میزبانی مسابقات مختلف ورزشی را عهده دار شوند تا یک شور و نشاط ورزشی در شهرستان ها ایجاد شود.
پاک‌فطرت به سایر برنامه‌های انجام شده در سفر به شهرستان داراب اشاره و گفت: در این سفر همچنین با حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی امام جمعه شهرستان داراب دیدار و در مورد ورزش همگانی و اهمیت آن بحث و تبادل نظر شد.
وی بیان کرد: همچنین به ریاست فرماندار و رئیس شورای عالی ورزش همگانی شهرستان داراب نیز جلسه شورای عالی ورزش همگانی این شهرستان برگزار شد که در آن موضوع های مرتبط با ورزش همگانی بحث و گفت‌وگو شد.
رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان فارس از مصوبات شورای عالی ورزش همگانی شهرستان داراب را تشکیل شورای عالی ورزش همگانی شهرستان داراب به ریاست فرماندار، برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانانی ورزشی در هفته دولت و انتخاب و معرفی 10 نفر به عنوان سفیر ورزش‌های همگانی و همچنین اجرای همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به همراه پحش زنده از شبکه سه سیما در سالجاری عنوان کرد.
پاک‌فطرت از همراهی و تعامل مسئولان شهرستان داراب  به ویژه فرماندار و شهردار ،رئیس شورای شهر، بخشدار و  رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان  در اهمیت به ورزش همگانی قدردانی کرد و افزود: ورزش همگانی به منظور ارتقاء سلامت است و باید از ظرفیت‌های موجود در توسعه ورزش‌های همگانی بیشتر بهره برده شود.
آباده قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی بانوان فارس
نایب رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس نیز اظهار داشت: در این دوره از مسابقات قهرمانی آمادگی جسمانی بانوان استان فارس شهرستان‌های آباده، داراب و استهبان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
مریم جوانمردی افزود: این مسابقات  در 7 رده سنی برگزار شد و در پایان به تیم های برتر کاپ قهرمانی و لوح سپاس اهداء و از همچنین از دست اندرکاران برگزاری تجلیل شد.
وی گفت: شش داور از شیراز و شش داور دیگر نیز از شهرستان‌های مختلف فارس این دوره از رقابت های را قضاوت کردند.
مسئول کمیته آمادگی جسمانی هیات ورزش های همگانی استان فارس از همکاری مسئولان ورزش داراب به ویژه آقای محسن باقری مسئول هیات ورزش های همگانی داراب در برگزاری این دوره از رقابت ها قدردانی کرد و گفت: نفرات اول تا سوم هر رده سنی به تیم استانی دعوت شده‌اند و منتخبان پس از برگزاری یک رقابت دیگر به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

اخبار مرتبط

نظرات