کد خبر:8868
تاریخ انتشار:۱۷ آذر ۱۳۹۶

امام جمعه داراب:

هیچ دولتی را نمیشناسم که به اندازه دولت آمریکا ناقض حقوق بشر باشد

حجت الاسلام و المسلمین صادقی امام جمعه داراب گفت: حقوق بشر آمریکایی در سازمان ملل متحد حاکم است و هرکس در راستای استکبار حمایت و حرکت کند او دارای حقوق است و هرکس در این راستا حرکت نکند حقوقش پایمال می شود.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین صادقی امام جمعه داراب در سخنان نمازجمعه این هفته گفت: مستکبرین میخواستند انقلاب اسلامی را از بین ببرند و همانطور که صدام قطعنامه الجزایر را پاره کرد و پس از یک هفته میخواست در فرودگاه مهرآباد مصاحبه انجام دهد چون استکبار و آمریکا حامی آن بودند.

وی افزود: فرزندان این انقلاب در هشت سال دفاع مقدس، به امر رهبرشان در مقابل استکبار ایستادند و برای میهنشان فداکاری کردند، به همین خاطر دشمن نتوانست ذره ای از خاک ایران را تصاحب کند.

امام جمعه داراب گفت: حقوق بشر آمریکایی در سازمان ملل متحد حاکم است و هرکس در راستای استکبار حمایت و حرکت کند او دارای حقوق است و هرکس در این راستا حرکت نکند حقوقش پایمال می شود.

امام جمعه داراب به نقل از مقام معظم رهبری(مدظله) گفت: هیچ دولتی را نمیشناسم که به اندازه دولت آمریکا ناقض حقوق بشر باشد که امروز نقض حقوق فلسطینی ها صورت گرفت در صورتی که هیچکدام از روسای جمهور آمریکا جرئت این حرکت را نداشتند که بگویند پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به بیت المقدس انتقال پیدا کند و مانعی ندارد.

در پایان نمازجمعه امروز، راهپیمایی نمازگزاران نماز جمعه بر علیه سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا در خصوص تغییر پایتخت اسراییل از تل آویو به بیت المقدس صورت گرفت.

عکس: حسین نوروزی
عکس: حسین نوروزی
عکس: حسین نوروزی
عکس: حسین نوروزی

اخبار مرتبط

نظرات