کد خبر:8869
تاریخ انتشار:۱۷ آذر ۱۳۹۶

شب گذشته و در درگیری با اشرار مسلح؛

خراسان جنوبی یک شهید مدافع وطن تقدیم اسلام و انقلاب کرد

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در درگیری شب گذشته باتعدادی افراد شرور؛ سه نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی استان مجروح شدند که بر اثر برخورد تیرمستقیم شرور به گردن و قفسه سینه یکی از این کارکنان، نامبرده به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش داراب آنلاین به نقل از خبرگزاری شبستان، سردار مجید شجاع امروز (۱۸ آذر) به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: شب گذشته با دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه یکی از افراد شرور و تحت تعقیب منطقه قصد عزیمت به روستای حیدر آباد شهرستان نهبندان را دارد بلافاصله تیم های عملیاتی از انتظامی استان و شهرستان نهبندان به محل تردد اشرار اعزام شدند.

 

وی اظهار داشت: مأموران با شناسایی خودروی متهم که در سه راهی روستای حیدرآباد شهرستان نهبندان در حال تردد بود به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده به دستور ایست مأموران توجهی نکرد و متواری شد که با توجه به وجود زن و کودک در خودروی متهم با اقدامات پلیسی خودرو متوقف و سرنشین جلوی خودرو بلادرنگ به سمت مأموران تیراندازی کرد.

 

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: در درگیری صورت گرفته تعداد سه نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی استان مجروح شدند که بر اثر برخورد تیر مستقیم شرور به گردن و قفسه سینه یکی از این کارکنان «استوار یکم هادی کاردیده» به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

سردار شجاع تصریح کرد: شرور تحت تعقیب در درگیری با مأموران به درک واصل شده است و عملیات پاکسازی منطقه و شناسایی رابطان وی ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظرات