کد خبر:8901
تاریخ انتشار:۲۳ آذر ۱۳۹۶

رئیس سازمان بهزیستی کشور عنوان کرد

قرار دادن امکانات میان گروه‌های ناتوان محور ترویج عدالت در جامعه

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در دسترس قرار دادن امکانات و خدمات بهزیستی کشور در اختیار گروه‌های ناتوان و کم‌توان، توانمندسازی افرادی که دچار آسیب شده‌اند، ترویج روحیه خیر جمعی و ایجاد مشارکت اجتماعی از محورهای شاخص برای ترویج عدالت در میان عموم جامعه است.

به گزارش داراب آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، انوشیروان محسنی بندپی بعداز ظهر امروز در جمع مردم داراب اظهار داشت: در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که برخی افراد از فرصت‌های برابر برخوردار نیستند و برای برقراری عدالت سه محور مهم پیش‌روداریم.

وی بیان کرد: در دسترس قرار دادن امکانات و خدمات بهزیستی کشور در اختیار گروه‌های ناتوان و کم‌توان، توانمندسازی افرادی که دچار آسیب شده‌اند، ترویج روحیه خیر جمعی و ایجاد مشارکت اجتماعی از محورهای شاخص برای ترویج عدالت در میان عموم جامعه است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور مجتمع دست‌های مهربان داراب را مصداق خیر جمعی و مشارکت دانست و افزود: ترویج مشارکت اجتماعی در امور خیریه، نتیجه برد برد را به همراه دارد و آثار جاویدان خیرساز ثمره این نگرش است.

 محسنی بندپی اظهار کرد: دست‌های مهربان نهمین مجتمع خیرساز در استان فارس است که با سرمایه 5 میلیارد تومان طی روزهای اخیر به بهره‌برداری رسیده است.

وی ادامه داد: روز دوشنبه هفته جاری نیز هشت مجتمع خیرساز با هزینه کرد 10 میلیارد تومان در شهرستان لار به بهره‌برداری رسید.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: میزان رشد پروژه‌های خیرساز در فارس در دولت دوازدهم نسبت به چهار سال گذشته 200 درصد رشد داشته است.

به گزارش فارس، مجتمع دست‌های مهربان باهدف نگهداری، تربیت و آموزش کودکان بی‌سرپرست، بد سرپرست و فاقد سرپرست مؤثر، آموزش و اشتغال زنان خودسرپرست باهدف به دست آوردن شغل مناسب و ایجاد مرکز توان‌بخشی و گفتاردرمانی جهت افراد مستمند در زمینی به مساحت سه هزار و ۷۰۰ مترمربع با زیربنای چهار هزار مترمربع طی ۱۵ ماه  احداث‌شده است.

 غلامرضا بهمنی خیر این پروژه در این مراسم با ابراز خرسندی از برآورده شدن یکی از آرزوهای خود گفت: در نظر دارم یک نیروگاه خورشیدی بااعتباری بالغ‌بر 70 میلیارد تومان با اشتغال‌زایی 100 نفر، در شهرم داراب احداث کنم.

اخبار مرتبط

نظرات