کد خبر:8908
تاریخ انتشار:۲۹ آذر ۱۳۹۶

نماینده ولی فقیه در سپاه داراب:

نوه امام خمینی به داراب می آید

نماینده ولی فقیه در سپاه داراب از حضور نوه امام خمینی(ره)، حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی جهت سخنرانی روز 9دی به شهرستان داراب خبرداد.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه داراب حماسه 9دی را از ایام الله دانست و گفت: ما نباید بگذاریم این حادثه عظیم که باعث برچیده شدن فتنه 88 شد از یادها فراموش شود.

حجت الاسلام قانعی اظهار داشت: 9دی روز بصیرت و روز تجدید بیعت امت با مقام ولایت است و همه ی دستگاه های فرهنگی و تبلیغاتی خصوصا پایگاههای مقاومت بسیج در سراسر شهرستان شایسته است مراسمی با شکوه داشته باشند که نتیجه آن بصیرت افزایی و ولایتمداری و دشمن شناسی باشد.

وی افزود: در فتنه 88 دشمن با تمام توان خود به میدان آمده و حرم خیمه انقلاب که همان ولایت فقیه است را نشانه رفته بود که با هدایت بی نذیر رهبری و هوشمندی و حمایت همه جانبه مردم در روز 9دی 88 نقشه شوم آنها نقش بر آب شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: با هماهنگی دفتر امام جمعه، فرمانداری و سپاه داراب حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی نوه امام خمینی(ره) در مراسم گرامیداشت 9 دی در شهرستان حضور می یابد

وی خاطرنشان کرد: مسلما با حضور پر شور مردم و هماهنگی های نهادهای دولتی و مردمی ان شاالله مراسم امسال متمایز و با شکوهتر از سلاهای قبل در شهر ولایتمدار داراب برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات