کد خبر:8915
تاریخ انتشار:۶ دي ۱۳۹۶

در بامداد امروز؛

کشف بیش از 140 کیلو گرم تریاک توسط گردان امنیتی 603 امام علی (ع) داراب

در بامداد امروز، بیش از 140 کیلو گرم تریاک توسط گردان امنیتی 603 امام علی (ع) داراب کشف شد.

سرهنگ غلامرضا صادق زاده، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه داراب در مصاحیه اختصاصی با خبرنگار داراب آنلاین گفت: بامداد امروز تيم هاي اطلاعات - عمليات  گردان امنیتی 603 امام علی (ع) داراب در اقدامي اطلاعاتي به سرنخ هايي از جا به جایی محموله مواد مخدر به صورت جاساز توسط خودروي پژو در محور بندرعباس داراب دست يافتند.
فرمانده سپاه ناحیه داراب افزود : ماموران گردان امنیتی با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی شهرستان داراب بلافاصله بررسی موضوع  را در دستور کار قرار دادند و  براي پيگيري اين اخبار به صورت كاملا پوششي وارد عمل شده و خودروي پژو كه محموله مواد افيوني را به شمال استان قاچاق مي كرد از مبدا تحت نظر قرار دادند.
سرهنگ صادق زاده بیان نمود: ماموران و بسیجیان گردان امنیتی 603 پس از چند ساعت كنترل و مراقبت هاي نامحسوس و با کنترل محورهای عبوری  بندرعباس - داراب یک خودروی سواری پژو که با سرعت زیاد در حرکت بود، شناسایی و آن را متوقف و در بازرسي از اين خودرو بالغ بر 140 كيلوگرم ترياك كشف و دو نفر قاچاقچي نیز دستگير و تحویل مقام قضایی گردید.
وی به ضرورت مشارکت اجتماعی در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و افزود: این مهم توفیقات نیروهای امنیتی را تضمین کرده و موجب ناامنی فعالیت قاچاقچیان می‌شود. و اگر امروز علی رغم توطئه های موجود در کشورهای پیرامونی، امنیت مطلوبی در مرزها و داخل کشور شاهد هستیم، علت آن جانفشانی نیروهای امنیتی -اطلاعاتی است که با تمام سختی ها این امنیت را به وجود آوردند.

اخبار مرتبط

نظرات