کد خبر:8919
تاریخ انتشار:۷ دي ۱۳۹۶

رئیس دادگستری داراب:

اگر اتحاد باشد مشکل مردم داراب سریعتر حل خواهد شد

رئیس دادگستری داراب گفت: کاستی‌ها و مشکلات شهرستان داراب در ابعاد مختلف، ناشی از دودستگی و عدم اتحاد است.

به گزارش خبرنگار داراب آنلاین حجت‌الاسلام سید محسن موسوی در مراسم ارتحال آیت الله حائری شیرازی با بیان اینکه مردم به رهبر انقلاب ارادت خاصی دارند گفت: همه گروه‌ها و جناح‌ها در داراب به ولایت اعتقاد دارند و شهدایی تقدیم انقلاب کرده‌اند اما اگر شخص یا اشخاصی بازگوکننده موضوعی باشند که به انقلاب و ارزش‌های نظام خدشه وارد کند، مردم باید در مقابل آن‌ها بایستند.

وی تصریح کرد: عده‌ای خواسته یا ناخواسته موضوعاتی را مطرح می‌کنند که فضای همدلی و اتحاد را در سطح شهرستان از بین برده و دودستگی ایجاد می‌کند.

رئیس دادگستری داراب ادامه داد: اعضای شورای تأمین این مسائل را رصد و اجازه نمی‌دهند این تفرقه‌افکنی ادامه پیدا کند چراکه در این میان کسی از اختلاف و دودستگی سود نمی‌برد.

موسوی گفت: شهر ما مشکلات فراوانی دارد و از عمده‌ترین این مشکلات سطح ضعیف اشتغال است هرچند اقدام‌ها و برنامه‌های خوبی در این حیطه انجام‌گرفته اما هنوز تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله‌داریم.

وی با اشاره به انتخاب مسیر درست بیان کرد: اگر انسان مسیر صحیح را انتخاب کند عاقبت‌به‌خیر و سعادتمند می‌شود اما چنان‌چه مسیر نادرستی پیش بگیرد عملکرد او شقاوت دنیوی و اخروی را به دنبال دارد.

 رئیس دادگستری داراب با بیان اینکه برخی از افراد که روزی برای انقلاب و نظام زحمت کشیدند در ادامه مسیر به دلیل انتخاب نادرست عاقبت‌به‌خیر نشدند، افزود: بارها دیدیم کسانی که خود را متعلق به انقلاب می‌دانستند بافاصله گرفتن از معارف اسلامی و معنویات به شقاوت رسیدند.

وی با تأکید بر ولایتمداری و اخلاص آیت‌الله حائری شیرازی اظهار کرد: یکی از شخصیت‌های بزرگ انقلاب آیت‌الله حائری است که در ابعاد مختلف دینی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی عاقبت‌به‌خیر شدند و سالیان متمادی در سنگر امامت جمعه شیراز درخشیدند و ذره‌ای از مسیر ولایت خارج نشدند.

 موسوی دشمن‌شناسی و بصیرت مردم داراب در وقایع بعد از انتخابات 88 و حضور پررنگ در واقعه نهم دی را باارزش و ستودنی برشمرد و افزود: مردم انقلابی و فهیم داراب یک روز قبل از راهپیمایی سراسری نهم دی به میدان آمده و در مقابل عده‌ای که فریفته ریاست و مشغول حب دنیا شدند و به دنبال آن به فرمان‌های مقام معظم رهبری بی‌اعتنایی کردند، ایستادند.

  رئیس دادگستری داراب با تأکید بر حضور گسترده مردم در مراسم نهم دی‌ماه جاری به‌عنوان روزی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ادامه داد: اهالی داراب به همراه شهرهای دیگر کشورمان از انقلاب، نظام و خون شهدا دفاع کردند و این ویژگی بارز مردم، باید مسوؤلان را ملزم به خدمتگزاری بهتر در عرصه‌های مختلف کند.

 

اخبار مرتبط

نظرات