کد خبر:8932
تاریخ انتشار:۱۶ دي ۱۳۹۶

مدیر عامل سیمان داراب مدیر کارآفرین برتر کشور شد

مهندس متقاعدی مدیرعامل شرکت سیمان داراب در سومین " کنفرانس ملی کارآفرینی، استقامت ملی و توسعه پایدار" بعنوان مدیر کارآفرین برتر کشور معرفی گردید.

به گزارش داراب آنلاین، در این همایش که از سوی موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد، ضمن بررسی مسائل و مشکلات بنگاههای اقتصادی و کارآفرینان، روش ها و راهکارهای ایجاد توسعه اشتغال پایدار بررسی شد.

تقدیر از کارآفرینان برتر کشور و تشکیل نشست هایی تخصصی با موضوع بررسی عواقب ناشی از بیکاری، جوانان  و کار پایدار، مسئولان و اشتغال، همچنین نقش بخش خصوصی در اشتغال پایدار از دیگر برنامه های سومین کنفرانس ملی کارآفرینی بود که در آن علاوه بر کارآفرینان و فعالان اقتصادی، استادان دانشگاه‌ها نیز حضوری فعال و مؤثر داشتند.

 

لازم به ذکر است مدیریت شرکت سیمان داراب از بدو بهره‌برداری کارخانه با توجه به جمیع محدودیتهایی که با آن روبروست همواره حفظ اشتغال پایدار را از الویتهای اصلی خود قرار داده و به صورت مستمر بر این موضوع تاکید دارد.

انتخاب  شرکت سیمان داراب بدلیل حفظ سطح اشتغال کارکنان علیرغم افزایش چشمگیر هزینه های تولید شرکت بوده است. در این همایش لوح تقدیر مدیر کارآفرین برتر به مدیر عامل شرکت آقای مهندس متقاعدی اهدا شد.

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات